Tornar

Descobreix tot el que t’ofereix cdmon: Dominis


Descobreix tot el que t'ofereix cdmon: Dominis

Registrar un domini a cdmon t’ofereix molt més. Som registradors acreditats per la ICANN, per la qual cosa posem a la disposició de tots els nostres clients més de 600 extensions de dominis entre els que triar.

Però això no és tot. Amb la compra d’un domini, cdmon t’ofereix molt més. Continua llegint per a descobrir tots els avantatges inclosos.

Hosting gratuït amb correu electrònic

En contractar un domini amb cdmon tindràs l’opció d’activar un Hosting bàsic Microplà, el qual inclou un compte de correu personalitzat.

Es tracta d’un Hosting HTML que t’ofereix 50 MB d’espai web HTML i 1 GB de transferència amb el qual podràs donar-te a conèixer. I si la teva web necessita més potència… pots contractar qualsevol dels nostres plans de Hosting! Inclou també un compte de correu professional de 100 MB perquè puguis contactar amb els teus visitants en tot moment.

Panell de Control propi

Amb la compra d’un domini tindràs accés al nostre Panell de Control propi, totalment original, intuïtiu i en contínua evolució. El nostre Panell de Control evoluciona amb tu gràcies als comentaris que clients com tu ens feu arribar per a poder oferir-te tot el que necessites. Amb ell tindràs el control total del teu domini, el qual podràs gestionar amb total tranquil·litat i molt fàcilment. Administra la teva cartera de dominis des d’un únic lloc:

  • Gestió DNS: t’oferim servei de DNS estàtics i dinàmics, on podràs gestionar en un únic lloc els teus registres i servidors DNS i fins i tot crear delegacions.
  • Redireccions: amb el domini amb nosaltres, podràs redirigir-lo on vulguis. Descobreix el tipus de redireccions que tens a la teva disposició en el nostre Panell.
  • Renovació automàtica: recorda que, per a continuar gaudint dels teus dominis, hauràs de renovar-los, per la qual cosa t’oferim el servei de renovació automàtica perquè no t’oblidis mai i així estar tranquil.

Màxima seguretat i qualitat per als nostres clients

cdmon som conscients de la importància de la ciberseguretat, coneixem els estàndards de qualitat i seguretat i els apliquem en el nostre treball diari. Per això volem oferir als nostres clients la màxima seguretat en tots els seus productes.

Per aquest motiu, t’incloem les següents mesures de seguretat amb la compra del teu domini:

  • DNSSEC: és un sistema de seguretat per al teu domini que podràs activar o desactivar en tot moment desenvolupat per a evitar atacs coneguts com man-in-the-middle del qual ja hem parlat anteriorment.
  • Protecció WHOIS: quan contractes un domini, hauràs d’especificar els contactes associats a aquest. Si no vols que aquests siguin visibles, podràs activar aquesta opció per a evitar que es mostrin les teves dades durant una cerca WHOIS. Podràs ocultar o mostrar les teves dades segons prefereixis.
  • Bloqueig de dominis: per a evitar que altres usuaris puguin transferir el teu domini cap a un altre proveïdor sense el teu consentiment, disposes d’aquesta opció per a bloquejar el teu domini.
  • Certificacions: comptem a més amb la certificació de Seguretat ISO 27001.

Tots els descomptes i promocions

Si les nostres més de 600 extensions et semblen moltes, t’ho posem fàcil. Descobreix els més de 150 dominis en promoció i troba el domini per a la teva pàgina web.

Sense sorpreses en la renovació: els nostres preus són clars i no tenim lletra petita. En cap cas et trobaràs pujades desorbitades a l’hora de renovar el teu domini.

També premiem la teva fidelitat, per la qual cosa a partir de 5 dominis podràs gaudir de grans descomptes en les teves compres. A més dominis, més descomptes.

Troba el domini perfecte i registra’l ja!

El millor servei d’atenció al client

Si encara tens dubtes, recorda que tens a la teva disposició a un equip d’experts per a resoldre tots els teus dubtes. El nostre equip d’atenció al client és el millor valorat, i et podrà aconsellar en tot el procés de compra: No saps quina extensió triar? Vols conèixer a fons tots els avantatges que t’oferim? Necessites ajuda amb el procés de compra?

Pots contactar amb nosaltres 24/7 a través de la nostra eina de tiquets, per correu electrònic, amb una crida o amb el nostre xat en viu. El nostre equip d’atenció està a solo uns segons de distància. Deixa’t assessorar pel servei d’atenció al client millor valorat.